Tanıtım videosu

Kurumumuzun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Videoyu oynat

HAKKIMIZDA

SERGEM – Özel Serdivan Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak kurumumuzu, engelli bireylerimizin eğitimli, sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir yaşam olanağına sahip olması gerektiği fikri ile Serdivan’ın en özel lokasyonlarından birinde, meyve ağaçları arasında hayvan sevgisini kazanabilecekleri bir dönüm arazi içinde hayata geçirdik.

Profesyonel ekibimiz ile beraber Özel Eğitim ve Rehabilitasyona ihtiyacı olan bireylerimizin ve ailelerinin hayatlarında fark yaratmak misyonu ile uygulayacağımız;

1-Yaygın gelişimsel bozukluklar destek eğitim programı
2-Özel öğrenim güçlüğü destek eğitim programı
3-Zihinsel engelliler destek eğitim programı
4-Bedensel engelliler destek eğitim programı

Modüllerimizin yanı sıra, mutfak atölyemizde görerek ve tadarak, eğlenirken farklı lezzetleri öğrenecekleri bir ortam sağlayacağız. Sosyal faliyetlerimizi öğrencilerimiz ve velillerimizin de katılabileceği tiyatro gösterileri, konserler, seminerler, pilates ve yoga  dersleri gibi bir çok çeşitli aktivite ile farklı bir sosyal hayata adım atacağız.

SERGEM – Özel Serdivan Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak belirlediğimiz vizyon; toplumsal farkındalığı artırarak tüm gelişme ve yenilik takibi ile özel eğitimde SAKARYA’nın markası olmaktır.

BİR DOKUNUŞ, BİR HAYATI DEĞİŞTİRİR.